Przejdź do treści

Hosting House - opinie

Marek

Prowadzę hobbystycznie bloga i wcześniej dałem się naciągnąć na darmowy hosting przeradzający się w horrendalnie drogi. Postanowiłem to zmienić i skorzystać z usług firmy, która proponuje jasne warunki współpracy i tym sposobem trafiłem na hostinghouse. Opinie internautów mnie zachęciły i nie żałuję. Teraz płacę co miesiąc, ale bez obaw o gigantyczne podwyżki. Do tego w późnych godzinach wieczornych miałem spory problem z serwerem, a obsługa klienta szybko udzieliła mi pomocy.

Przemysław

Z usług HostingHouse korzystam już trzy lata i jeszcze się nie zawiodłem. Prowadzę firmę i zatrudniam kilkadziesiąt osób, dlatego tym bardziej podoba mi się możliwość zarejestrowania tak wielu kont pocztowych, przy tak naprawdę niskich opłatach za hosting. Do tego kilka razy w razie kłopotów konsultanci z infolinii byli pomocni i szybko uporałem się z problemem. To nie wszystko, ponieważ dostałem także darmowy certyfikat SSL i nie musiałem się tą kwestią zajmować oddzielnie przy tworzeniu strony internetowej.

Joanna

Swoje literackie wypociny zamieszczam w internecie już od kilku lat i o dziwo od niedawna interesuje się tym dość sporo osób, przez co niestety moja strona działała wolno, czasami miała awarie. Z tego powodu postanowiłam zmienić hosting i wybrałam HostingHouse. W mojej opinii była to bardzo dobra decyzja. Teraz nie muszę się zbytnio martwić stroną techniczną portalu, a zamiast tego mogę zająć się pisanie. Co ważne, mimo znacznie lepszych parametrów hostingu nie płacę więcej, niż przy usługach poprzedniej firmy!

Kamila

Prowadzę kilka sklepów internetowych, kiedy je zakładałam potrzebowałam sporej powierzchni dysku w kontekście hostingu. Nie chciałam przepłacać, więc dość długo szukałam odpowiedniej oferty. HostingHouse zainteresował mnie przede wszystkim niskimi cenami, a jak się później okazało, mogę zawsze liczyć na pomoc specjalistów z infolinii, nawet w późnych godzinach wieczornych. Hosting zapewnia codzienne tworzenie kopii zapasowych, co już kilka razy mnie uratowało 🙂

Dominik

Nie mam dużych potrzeb, ponieważ mamy tylko dwie domeny, ale szukając hostingu zależało mi przede wszystkim na niezawodności. Opinie znajomych były różne, jednak większość polecała właśnie HostingHouse. Muszę powiedzieć, że cieszę się, że im zaufałem. Nie miałem problemów wywołanych niestabilnością serwera (w innej firmie zdarzało mi się to notorycznie), a przy tym dostałem darmowy klucz SSL. Mimo tego wszystkiego płacę naprawdę mało i nie muszę się bać wielkich podwyżek.