Pozycjonowanie i projektowanie stron WWW

banner

Nasza wizytówka to właśnie my. Co i gdzie umieścić

Jeżeli na odległość Internet doskonale się sprawdza, to już w bliższych kontaktach z klientami i kontrahentami sprawdzają się skuteczniej bardziej tradycyjne rozwiązania. Warto, więc zadbać o pewne podstawowe elementy, które należy posiadać przy takim spotkaniu. Jedną z nich jest z pewnością dobrze wykonana i zaprojektowana wizytówka, która tak ja jej nazwa, będzie nas wyróżniała i dawała dobre, lub złe skojarzenia. Otrzymaną wizytówkę, należy po zapoznaniu się z nią, schować do portfela, a najlepiej jeszcze do wizytownika. Cóż jednak tam zamieścić, tym bardziej, że wielkość jest jakoś ograniczona, gdyż jak wspomniano powinna ostatecznie zmieścić się w wizytowniku lub przegródce w portfelu.

Podstawą są oczywiście dane kontaktowe o firmie jak nazwa, adres firmy i jeżeli jest to również internetowy, telefon oraz imię oraz nazwisko osoby, która posługuje się wizytówką. Warto również zamieścić tam dwa, trzy słowa o branży, w której pracujemy. Z kolei tył wizytówki, której należy również wykorzystać, to miejsce, gdzie warto zamieścić kilka ze swoich ofert jak wymiana okien, usługi informatyczne, bramy garażowe, ochrona mienia, czy też prace renowacyjne lub usługi w zakresie frezowania, toczenia. Dzięki temu lepiej można skorzystać branże z daną osobą, z którą miało miejsce spotkanie.

Na wizytówkach, coraz częściej można znaleźć również zdjęcie osoby. Jest to z pewnością ciekawe rozwiązanie, bardzo pomysłowe, szczególnie, kiedy takie zdjęcie jest profesjonalnie wykonane i nie ma na celu szokować odbiorcy. Profesjonalne wizytówki pozwalają na zapamiętanie osoby i prezentowanej oferty, dzięki czemu można w przyszłości liczyć na kolejne spotkanie lub owocną współpracę.

Copyright (c) www.odzyskajdane.com.pl.