Referencje naszych Klientów

Nasze kompetencje w zakresie odzyskiwania danych oraz efekty pracy doceniło wielu zadowolonych klientów instytucjonalnych (firmy komercyjne, instytucje państwowe) jak i osób prywatnych. Poniżej prezentujemy zaledwie małą część referencji naszych klientów.

„Efektem współpracy pomiędzy Pocztą Polską SA, a Mediarecovery jest odzyskanie utraconych danych z nośnika magnetycznego. […] Polecamy usługi Mediarecovery i jesteśmy przekonani, że firma ta sprosta nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom w zakresie odzyskiwania danych.”
Grzegorz Stępniak, Dyrektor Zarządzający Pionem Informatyki i Telekomunikacji, Poczta Polska S.A.
„Niniejszym potwierdzam, że Politechnika Śląska korzystała z usług odzyskiwania danych świadczonych przez firmę Mediarecovery. Zlecenie zostało przeprowadzone solidnie i rzetelnie, a firma wykazała się terminowością i profesjonalizmem. Utracone dane z dysku twardego zostały odzyskane”.
dr hab. inż. Kazimierz Gierlotka , Kierownik Katedry Energoelektryki Napędu Elektrycznego i Robotyki, Politechnika Śląska w Gliwicach
„Firma Mediarecovery w sposób szybki i profesjonalny odzyskała dane z naszego nośnika. Rozwiązanie zaproponowane i sprawne działanie przez firmę Mediareocvery przyniosło naszemu przedsiębiorstwu duże korzyści finansowe”.
Jean Francois-Froemer, Prezes Zarządu, E.Leclerc
„Pomimo złożoności problemu (uszkodzone 2 z 3 dysków SCI w macierzy RAID5) pełną analizę otrzymaliśmy w zaledwie 12 godzin od dostarczenia dysków. Świadczy to to o bardzo wysokim stopniu solidności i profesjonalizmu firmy Mediarecovery. Utracone dane zostały odzyskane w 100%”.
Robert Szczerkowski, Prezes Zarządu, RS-System Sp. z o.o.
„Efektem współpracy pomiędzy GKN Driveline Polska sp. z o.o., a firmą Mediarecovery jest odzyskanie utraconych danych z uszkodzonego dysku SSD. Polecamy usługi Mediarecovery, które charakteryzują się rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem.”
Wojciech Witczak, IT Director Europe, GKN Driveline Polska sp. z o.o.
„Inżynierowie Laboratorium odzyskiwania danych Mediarecovery, odzyskali utracone dane z mojego telefonu LG-E610.
Szybkość oraz efektywność potwierdzają kompetencje Mediarecovery, jako firmy zajmującej się profesjonalnym odzyskiwaniem danych”.
Roman Kosiecki, Katowice , (osoba prywatna)
„Korzystałam z usług Laboratorium odzyskiwania danych Mediarecovery. Efektem naszej współpracy jest odzyskanie danych z nośnika – pamięci przenośnej. Polecam usługi Mediarecovery, ze względu na skuteczność, terminowość oraz wyjątkowe podejście do klienta”.
Magdalena Świątek, Częstochowa, (osoba prywatna)

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 (032) 782 95 95
tel. 24/h: +48 600 871 487

e-mail: odzyskaj@mediarecovery.pl